Profilaktyczny

strefa akceptantaJeśli Państwa firma musi, zgodnie z przepisami, zapewnić swoim pracownikom nieodpłatne posiłki i napoje w trakcie pracy, to kupon profilaktyczny jest niekłopotliwym i dobrym rozwiązaniem.

Kiedy warunki są szczególnie uciążliwe dla pracujących ludzi, kiedy tracą dużo energii, pracują pod ziemią, przy usuwaniu skutków klęsk żywiołowych i katastrof, w warunkach o bardzo podwyższonej lub obniżonej temperaturze – zawsze wtedy przysługują im posiłki i napoje.

Wybierając kupony profilaktyczne działają Państwo zgodnie z prawem, dbają Państwo o swoich pracowników, ale jednocześnie nie obarczają Państwo swojej firmy dodatkowymi zadaniami, takim jak na przykład: magazynowanie żywności, dostarczanie ciepłych posiłków na miejsce pracy, prowadzenie kuchni, drukowanie i rozliczanie własnych, wewnętrznych kuponów.

Korzyści:
- Pozbywają się Państwo uciążliwości organizacyjno-rozliczeniowych związanych z obsługą własnych kuponów;
- Dają Państwo duży wybór pracownikom, którzy jedzą to, co lubią, więc mogą zregenerować swoje siły i bezpiecznie wykonywać zadania.
- Nasze kupony również stanowią koszt uzyskania przychodu firmy, nie podlegają podatkowi VAT, nie stanowią podstawy wymiaru składek ZUS oraz są zwolnione z podatku dochodowego.