Kim jesteśmy

Przede wszystkim jesteśmy specjalistami w swojej pracy.

Przez dwadzieścia lat w WASA Group powstał skuteczny system zarządzania kuponami żywieniowymi, jako nowoczesną formą wspierania pracowników i firm, a w misję całej Grupy wpisane jest dbanie o stałe utrzymywanie wysokiego poziomu usług. Dlatego też jesteśmy organizacją uczącą się, elastyczną i wsłuchaną w rynek.

kim jestesmyPrzejęliśmy standardy, które obowiązują w całej Grupie: nasi Klienci są obsłużeni zgodnie ze swoimi oczekiwaniami.

Po drugie, jesteśmy zespołem, który lubi pracować ze sobą.

Wychodzimy z założenia, że skutecznie pracować dla innych mogą tylko ludzie umiejący współpracować, a żeby efektywnie współpracować, trzeba mieć dużo życzliwości, asertywności i otwartości wobec siebie nawzajem.

Po trzecie, wierzymy, że ludzi motywują do działania nie tylko pieniądze.

Motywowanie ma przynieść korzyści obu stronom: pracodawca ma prężny i energiczny zespół, który tworzą ludzie zadowoleni z tego, w jakich warunkach wykonują swoje zadania. Oczywiście jest to jeden z aspektów skutecznej motywacji, ale bardzo istotny, bo podstawowy, budujący lojalność i poczucie przynależności. Naszym zadaniem jest zadbać o ten sposób motywowania.

Jesteśmy też ludźmi, którzy lubią smacznie zjeść :-)